Tenis Kortu Yapımı Hizmetleri

Tenis kortu yapımı hizmetlerimiz müşterilerimizin talebine göre altyapı ve üst yapı işleri dahil olmak üzere anahtar teslimi olarak tamamlanabilmektedir.

Ülkemizde en yaygın 3 spor dalı arasında bulunan tenis gelişmeye ve daha da yaygınlaşmaya devam etmektedir. Tenis kortları genellikle büyük siteler, okullar, belediyeler ve tenis kulüpleri tarafından yaptırılmaktadır.

Yapmış olduğumuz kortlarda kullanılan malzemeler %100 Türk Malı olup zemin olarak en çok akrilik zemin ardından suni çim ve tartan zemin tercih edilmektedir. Projenizi ölçüleri, kapalı / açık ve zemin seçimi olmak üzere bize bildirmeniz durumunda size özel teklif gönderilecektir.

Yaptığımız Tenis Kortu Çeşitleri

Tenis kortu yapımı çeşitleri genel olarak 2 ana gurupta toplanmaktadır. Bu ana guruplar ile kendi altlarında farklı özellikler ile ve müşteri talebine göre daha da özelleştirilebilmektedir. Tenis kortu ölçüleri standart olarak 18x36m’dir. Yaptırmak istediğiniz tenis kortunun çeşidini ve ölçüsünü belirleyerek bizden tenis kortu yapımı maliyeti için özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

  1. Kapalı Tenis Kortu Yapımı
  2. Açık Tenis Kortu Yapımı
20+

Tenis Kortu Referansı

5000m2

Tenis Zemini Montajı

2

Tenis Kortu Türü

7/24

Destek

Spor Sahaları Yapımı

Spor sahaları yapımı çeşitlerimizi daha detaylı öğrenmek ve teklif alabilmek için için lütfen ilgili birimi arayınız ediniz.

Peyzaj Projeleri Yapımı

Peyzaj projeleri yapımı hakkında daha detaylı bilgi ve teklif alabilmek için için lütfen ilgili birimi arayınız ediniz.