Halı Saha Yapımı Hizmetleri

Halı saha yapımı hizmetlerimiz müşterilerimizin talebine göre tüm altyapı ve üst yapı işleri de dahil olmak üzere anahtar teslimi olarak tamamlanmaktadır. Daha fazla detay için:

http://halısaha.net/

10 yılı aşkın tecrübe ile halı saha yapan firmamız bu güne kadar yaklaşık 100 adet açık, kapalı ve nizami suni çim saha yapımı işlerini başarı ile tamamlamıştır. Şahısların özel projeleri dahil olmak üzere devlet ihaleleri de tamamlanan işlerimiz arasındadır.

Kullanılan malzemeler %100 Türk Malı olup halı saha suni çim ürünlerimizde 5-7 yıl garanti sunmaktayız. Halı saha filesi ürünlerimizi ise Avrupa File™ markamız ile kendi fabrikamızda üretmekteyiz.

Yaptığımız Halı Saha Çeşitleri

Halı saha çeşitleri genel olarak 3 ana gurupta toplanmaktadır. Bu ana guruplar ile kendi altlarında farklı özellikler ile ve müşteri talebine göre daha da özelleştirilebilmektedir. Yaptırmak istediğiniz sahanın çeşidini ve ölçüsünü belirleyerek bizden halı saha yapımı maliyeti için özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

  1. Kapalı Halı Saha Yapımı
  2. Açık Halı Saha Yapımı
  3. Nizami Futbol Sahası Yapımı

Halı Saha Yapımı Maliyeti

Halı saha yapımı maliyeti için yetkililerimizden teklif alabilirsiniz. Maliyetler m2 üzerinde belirlenir.

100+

Halı Saha Referansı

25000m2

Yıllık Suni Çim Montajı

3

Halı Saha Türü

7/24

Destek

Spor Sahaları Yapımı

Spor sahaları yapımı çeşitlerimizi daha detaylı öğrenmek ve teklif alabilmek için için lütfen ilgili birimi arayınız ediniz.

Peyzaj Projeleri Yapımı

Peyzaj projeleri yapımı hakkında daha detaylı bilgi ve teklif alabilmek için için lütfen ilgili birimi arayınız ediniz.