Basketbol Sahası Yapımı Hizmetleri

Basketbol sahası yapımı hizmetlerimiz projede belirtilen tüm altyapı ve üst yapı işleri de dahil olmak üzere anahtar teslimi tamamlanmaktadır.

Basketbol oyunu için en ideal zeminler iç mekanlarda ve dış mekanlarda farklılaşmaktadır. Ayrıca projenin bütçesine ve profesyonellik düzeyine göre zemin seçimi yapılmaktadır. Basketbol sahaları ülkemizde en çok yapılan spor alanları olarak bilinmektedir.

Basketbol için kullanılan malzemeler %100 Türk Malı olup kullanılan zemin ürünleri arasında en çok akrilik zemin, tartan zemin ve profesyonel olarak ise spor parke zemin mevcuttur.

Yaptığımız Basketbol Sahası Çeşitleri

Basketbol sahası çeşitleri genel olarak açık ve kapalı olarak 2 ana grupta incelenmektedir. Saha tipi seçiminin ardından iç ve dış mekan zemin seçimleri yapılabilir. Basketbol sahası zeminleri; akrilik, tartan, poliüretan ve kapalı spor salonu parke zemin çeşitlerimiz mevcuttur. Ayrıca çok amaçlı olarak yapılan sahalarda ise 20-26mm suni çim de kullanılabilmektedir.

  1. Kapalı Basketbol Sahası Yapımı
  2. Açık Basketbol Sahası Yapımı
30+

Basketbol Sahası Referansı

15000m2

Basketbol Zemini Montajı

5

Basketbol Zemin Çeşidi

7/24

Destek

Spor Sahaları Yapımı

Spor sahaları yapımı çeşitlerimizi daha detaylı öğrenmek ve teklif alabilmek için için lütfen ilgili birimi arayınız ediniz.

Peyzaj Projeleri Yapımı

Peyzaj projeleri yapımı hakkında daha detaylı bilgi ve teklif alabilmek için için lütfen ilgili birimi arayınız ediniz.